Bezoeker

ARCHIEF 2019

WANNEER WAT WAAR
25/11-06/01 10-19u Ijssculpturenfestival

Stationplein, Brugge

23/11-02/01   Kerstmarkten Markt +Simon Stevinplein
04 18-21u Open Huis bij Marleen Dotselaere : glascreaties & abstracte aquarellen  Glascreaties Marleen Dotselaere, Zandstraat 547, Sint-Andries 
04 20u Scrabble Club "Die Score" Brugge Huize Wellecome, Koude Keukenstraat 8, Sint-Andries
05 19u Milonga del Camino  Schipperskapel, Komvest 38, Brugge 
05 20u Een Podium voor de Passie Orgelzaal Stedelijk Muziekconservatorium, Muntplein 6, Brugge  
06 09u Co café "Let's Co & Co", Beenhouwersstraat 119, Brugge
06 Winkeldag Centrum Brugge
06 10u30

Nieuwjaarsdrink

Burg
11 19u30-23u Spellenclub : Hof van Watervliet Cm, Koning Astridlaan 2, Sint Andries
11 20-24u Multi-user Computer Club Brugge Middenschool Brugge Centrum,  Hugo Losschaertstraat 5A, Brugge
12 21-01u Salsa Fever Party Time Azúcar Danscentrum - Ter Looigemweg 29, Sint-Jozef
13 09-12u Hobby-ruilbeurs centrum 'De Koepel', Gerard Davidstraat 10, 8000 Brugge 
18 20u Scrabble Club "Die Score" Brugge Huize Wellecome, Koude Keukenstraat 8, Sint-Andries
19 19u

Uitwijken: Compagnie Bilbobasso met ‘Amor’

Sint-Michiels Groene-Poortdreef, Parking Casserole

20 19u

Uitwijken: Compagnie Bilbobasso met ‘Amor’

Male, Kerk Sint-Thomas, Brieversweg
21 19u

Uitwijken: Compagnie Bilbobasso met ‘Amor’

Sint-Pieters, Park ter Poele
22 19u

Uitwijken: Compagnie Bilbobasso met ‘Amor’

Koolkerke, Kerkplein, Arendstraat
23 19u

Uitwijken: Compagnie Bilbobasso met ‘Amor’

Zwankendamme, Lisseweegse Steenweg (t.h.v nrs. 124 – 146)
25-26 17u30-23u30 Wintervonken

Burg

25 19u30-23u Spellenclub : Hof van Watervliet Cm, Koning Astridlaan 2, Sint Andries
25 20-24u Multi-user Computer Club Brugge Middenschool Brugge Centrum,  Hugo Losschaertstraat 5A, Brugge
26 17u Latijnse mis Heilige Bloedkapel, Burg
26 20-01u Tango Salon  Azúcar Danscentrum - Ter Looigemweg 29, Sint-Jozef
26 21-02u Salsa Fever Party Time Aerobic en Fitnessland, Vooruitgangstraat 89, Assebroek 
       

 

WANNEER WAT WAAR
01 18-21u Open Huis bij Marleen Dotselaere : glascreaties & abstracte aquarellen  Glascreaties Marleen Dotselaere, Zandstraat 547, Sint-Andries 
01 20u Scrabble Club "Die Score" Brugge Huize Wellecome, Koude Keukenstraat 8, Sint-Andries
01 20u30 Donder & Igor Gehenot Organ trio Dubbel concert De Werf, Werfstraat 108, Brugge
02 19u Milonga del Camino  Schipperskapel, Komvest 38, Brugge 
02 20u Een Podium voor de Passie Orgelzaal Stedelijk Muziekconservatorium, Muntplein 6, Brugge  
03 09u Co café "Let's Co & Co", Beenhouwersstraat 119, Brugge
03 Winkeldag Centrum Brugge
03 14u30 Club - AA Gent Jan Breydelstadion
03 15-17u Mr. P and the Cadillacs Stadsschouwburg, Vlamingstraat 29
03 20-23u Shabazz Palaces Maz, Magdalenastraat 27, Sint-Andries
06 20-21u30 Grand Finale Hofesh Shechter Company Concertgebouw, 't Zand 34, Brugge
07 20u30 Happy hour—Maxim Storms & Lobke Leirens De Groenplaats", Groenestraat 19 (Kunstencentrum De Werf), Brugge
08 19u30-23u Spellenclub : Hof van Watervliet Cm, Koning Astridlaan 2, Sint Andries
08 20-24u Multi-user Computer Club Brugge Middenschool Brugge Centrum,  Hugo Losschaertstraat 5A, Brugge
08 20-23u The Sore Losers + The Glücks Maz, Magdalenastraat 27, Sint-Andries
09-10   Chocoladefestival Bruges in Choc Stadshallen Markt
09 20-23u Sunflower + Rumours + It.Takes.Two EP-release party Maz, Magdalenastraat 27, Sint-Andries
09 21-01u Salsa Fever Party Time Azúcar Danscentrum - Ter Looigemweg 29, Sint-Jozef
10 09-12u Hobby-ruilbeurs centrum 'De Koepel', Gerard Davidstraat 10, 8000 Brugge 
10 14u30 Cercle - Club Jan Breydelstadion
10 15-16u De passant Laika Zaal "Daverlo", Dries, Assebroek
12 20-21u MIKADO REMIX Louis Vanhaverbeke / CAMPO Maz, Magdalenastraat 27, Sint-Andries
13 20-21u SNAP XL fABULEUS & 7 Limburgse Cultuurcentra Maz, Magdalenastraat 27, Sint-Andries
14 21u Club - FC Salzburg Jan Breydelstadion
15 20u Scrabble Club "Die Score" Brugge Huize Wellecome, Koude Keukenstraat 8, Sint-Andries
15 20-21u20 Dit is de bedoeling Wannes Cappelle, Broeder Dieleman, Frans Grapperhaus Stadsschouwburg, Vlamingstraat 29
16 19u30 Winternacht Cantore

Zaal "Daverlo", Dries, Assebroek

16 20-21u30 Saint Amour Behoud de Begeerte Stadsschouwburg, Vlamingstraat 29
17 10-12u30 Maandelijks praat- en ruilcafé Zaal “Onze Ark”, Sint-Michielslaan 35, Sint-Michiels
17 14u30 Club - Genk

Jan Breydelstadion

17 16u-17u30 Winternacht Cantores Zaal "Daverlo", Dries, Assebroek
19 20-22u Gonzo Abattoir Fermé Stadsschouwburg, Vlamingstraat 29
20 19u30 Bierdegustatie 'Oak aged bieren' met stoofpotje Ottentic Hauwerstraat 15 8000 Brugge
20 20-21u30 Kuzikiliza Skinfama, KVS en ARSENAAL/LAZARUS Maz, Magdalenastraat 27, Sint-Andries
21 20-21u A Love Supreme Salva Sanchis, Anne Teresa De Keersmaeker / Rosas Stadsschouwburg, Vlamingstraat 29
22-23 20-22u comedyshows: Burn-out voor beginners Arnout Van Den Bossche Stadsschouwburg, Vlamingstraat 29
22 19u30-23u Spellenclub : Hof van Watervliet Cm, Koning Astridlaan 2, Sint Andries
22 20-24u Multi-user Computer Club Brugge Middenschool Brugge Centrum,  Hugo Losschaertstraat 5A, Brugge
22 20-23u Pip Blom + Catbug Breaking Waves Maz, Magdalenastraat 27, Sint-Andries
22 20-23 Vague View + After All DAVEREND/Unplugged Zaal "Daverlo", Dries, Assebroek
22 20u Trio's (live)—P.A.R.T.S. De Werf, Werfstraat 108, Brugge

23

10-17u GO! 4 Talent Scholenbeurs Kinepolis Brugge Koning Albert I-laan 200 8000 Brugge
23 20-01u Tango Salon  Azúcar Danscentrum - Ter Looigemweg 29, Sint-Jozef
23 20u Cercle - KV Oostende

Jan Breydelstadion

23 21-02u Salsa Fever Party Time Aerobic en Fitnessland, Vooruitgangstraat 89, Assebroek 
23 22-04u Dub Revolution Dubcreator with Lyrical Benjie - Young Veteran Soundsystem with Dan I Locks - Forward Fever Maz, Magdalenastraat 27, Sint-Andries
24 10-18u Reismarkt Stadshallen Markt
24 14u Kindercarnaval - De Totentrekkersgarde Zaal: Violier, Violierstraat, Brugge
24 15-16u30 1969, Een halve eeuw Woodstock Neeka, Axl Peleman, Esther Lybeert e.a. Stadsschouwburg, Vlamingstraat 29
24 17u Latijnse mis Heilige Bloedkapel, Burg
26

20-21u30

Hotel Paradiso Familie Flöz Stadsschouwburg, Vlamingstraat 29
28

20u30

Common Ground—Platform-K De Werf, Werfstraat 108, Brugge

WANNEER WAT WAAR
01 18-21u Open Huis bij Marleen Dotselaere : glascreaties & abstracte aquarellen  Glascreaties Marleen Dotselaere, Zandstraat 547, Sint-Andries 
01 20u Scrabble Club "Die Score" Brugge Huize Wellecome, Koude Keukenstraat 8, Sint-Andries
02-10/03   Krokuskermis Simon Stevinplein, Brugge
02-10/03   Carnavalkermis Zeebrugge
02 19u Milonga del Camino  Schipperskapel, Komvest 38, Brugge 
02 20u Een Podium voor de Passie Orgelzaal Stedelijk Muziekconservatorium, Muntplein 6, Brugge  
02 20u30 Club - Sint Truiden Jan Breydelstadion
03 09u Co café "Let's Co & Co", Beenhouwersstraat 119, Brugge
03 Winkeldag Centrum Brugge
06 20u30 Contraire—A Tribute To Rik De Werf, Werfstraat 108, Brugge
08 19u30-23u Spellenclub : Hof van Watervliet Cm, Koning Astridlaan 2, Sint Andries
08 20-24u Multi-user Computer Club Brugge Middenschool Brugge Centrum,  Hugo Losschaertstraat 5A, Brugge
08 20u30 Ragini trio feat. Bojan Z & Sawani Mudgal De Werf, Werfstraat 108, Brugge

09

  Openbaar Carnaval +stoet

Zeebrugge

09 21-01u Salsa Fever Party Time

Azúcar Danscentrum - Ter Looigemweg 29, Sint-Jozef

10 09-12u Hobby-ruilbeurs centrum 'De Koepel', Gerard Davidstraat 10, 8000 Brugge 
10 18u Cercle - Standard Jan Breydelstadion
15 20u Scrabble Club "Die Score" Brugge Huize Wellecome, Koude Keukenstraat 8, Sint-Andries

16

  Openbaar Carnaval + stoet

Brugge

17 10-12u30 Maandelijks praat- en ruilcafé Zaal “Onze Ark”, Sint-Michielslaan 35, Sint-Michiels
17 18u Club -Mouscron Jan Breydelstadion
22 19u30-23u Spellenclub : Hof van Watervliet Cm, Koning Astridlaan 2, Sint Andries
22 19u The Upside down Man—Mohamed Toukabri De Werf, Werfstraat 108, Brugge
22 20-24u Multi-user Computer Club Brugge Middenschool Brugge Centrum,  Hugo Losschaertstraat 5A, Brugge
23 15u Hyphen—Charlotte Vanden Eynde De Groenplaats", Groenestraat 19 (Kunstencentrum De Werf), Brugge
23 16u

Movement Essays—Anneleen Keppens

De Groenplaats", Groenestraat 19 (Kunstencentrum De Werf), Brugge
23 17u30 Poetic Machine—Sarah Bostoen De Werf, Werfstraat 108, Brugge
23 19u De zitting - kv De Feestneuzen Zaal De Gasterie, Moerkerkse Steenweg Sint Kruis
23 20-01u Tango Salon  Azúcar Danscentrum - Ter Looigemweg 29, Sint-Jozef
23 21-02u Salsa Fever Party Time Aerobic en Fitnessland, Vooruitgangstraat 89, Assebroek 
25 14u Carnaval Derde leeftijd - kv De Feestneuzen Zaal De Gasterie, Moerkerkse Steenweg Sint Kruis
28 20u30 Sonitum Voda—Hans Beckers & ChampdAction De Werf, Werfstraat 108, Brugge
29 19u30-23u Spellenclub : Hof van Watervliet Cm, Koning Astridlaan 2, Sint Andries
29 20u Scrabble Club "Die Score" Brugge Huize Wellecome, Koude Keukenstraat 8, Sint-Andries
30/03-07/04   Halfvastenkermis Brugge
30-31   Halfvastenkermis Lissewege

30

  Openbaar Carnaval + stoet

Lissewege

31 17u Latijnse mis Heilige Bloedkapel, Burg
31 18u Club - AA Gent Jan Breydelstadion
WANNEER WAT WAAR
30/03-07/04   Halfvastenkermis Brugge
02 20u30 Cercle - Zulte Waregem Jan Breydelstadion
05 18-21u Open Huis bij Marleen Dotselaere : glascreaties & abstracte aquarellen  Glascreaties Marleen Dotselaere, Zandstraat 547, Sint-Andries 
05 20-24u Multi-user Computer Club Brugge Middenschool Brugge Centrum,  Hugo Losschaertstraat 5A, Brugge
06-14   Lentekermis Sint-Kruis
06 19u Milonga del Camino  Schipperskapel, Komvest 38, Brugge 
06 20u Een Podium voor de Passie Orgelzaal Stedelijk Muziekconservatorium, Muntplein 6, Brugge  
07 09u Co café "Let's Co & Co", Beenhouwersstraat 119, Brugge
07 Winkeldag Centrum Brugge
08 20u30 Club - Standard Jan Breydelstadion
12 19u30-23u Spellenclub : Hof van Watervliet Cm, Koning Astridlaan 2, Sint Andries
12 20u Scrabble Club "Die Score" Brugge Huize Wellecome, Koude Keukenstraat 8, Sint-Andries
13-22   Paaskermis Markt, Brugge
13 15u

Koninklijke Speelschaar S.F.X.

Burg
13 20u Cercle - Waasland Beverenn Jan Breydelstadion
13 21-01u Salsa Fever Party Time Azúcar Danscentrum - Ter Looigemweg 29, Sint-Jozef
14 09-12u Hobby-ruilbeurs centrum 'De Koepel', Gerard Davidstraat 10, 8000 Brugge 
14 14u Showband dInk Burg
19 20u Freddy De Vadder Stadsschouwburg, Vlamingstraat 29
19 20-24u Multi-user Computer Club Brugge Middenschool Brugge Centrum,  Hugo Losschaertstraat 5A, Brugge
19 20u30-21u30

fakkels en kruisen

Sint Jacobskerk
20   Roefeldag wordt de Fiksfabriek La Brugeoise, Vaartdijkstraat 5, Sint Michiels
20 20u Gili (comdedyshows.be) Concertgebouw, 't Zand 34, Brugge
21 10-12u30 Maandelijks praat- en ruilcafé Zaal “Onze Ark”, Sint-Michielslaan 35, Sint-Michiels
24   Buitenspeeldag Diverse locaties
24 19u30 Bierdegustatie 'Blindproeverij van tripels' met BBQ Ottentic Hauwerstraat 15 8000 Brugge
26 19u30-23u Spellenclub : Hof van Watervliet Cm, Koning Astridlaan 2, Sint Andries
26 20u Scrabble Club "Die Score" Brugge Huize Wellecome, Koude Keukenstraat 8, Sint-Andries
27 20-01u Tango Salon  Azúcar Danscentrum - Ter Looigemweg 29, Sint-Jozef
27

20u

Erhan Demirci (comdedyshows.be) Theatherzaal De Biekorf, Sint-Jakobsstraat 8, Brugge
27 21-02u Salsa Fever Party Time Aerobic en Fitnessland, Vooruitgangstraat 89, Assebroek 
28 17u Latijnse mis Heilige Bloedkapel, Burg
28 18u Club - Anderlecht Jan Breydelstadion

WANNEER WAT WAAR
01   Red Rock Rally Koning Astridpark
03/05-02/06   Meifoor Simon Stevinplein, Brugge
03 18-21u Open Huis bij Marleen Dotselaere : glascreaties & abstracte aquarellen  Glascreaties Marleen Dotselaere, Zandstraat 547, Sint-Andries 
03 20-24u Multi-user Computer Club Brugge Middenschool Brugge Centrum,  Hugo Losschaertstraat 5A, Brugge
04 13u30-18u30 Uitwijken meitoer Admiraal Keyesplein, De Ronde, Zeebrugge
04 19u Milonga del Camino  Schipperskapel, Komvest 38, Brugge 
04 20u Een Podium voor de Passie Orgelzaal Stedelijk Muziekconservatorium, Muntplein 6, Brugge  
04 20u Cercle - Royale Union St-Gilloise Jan Breydelstadion
05 07u

Rommelmarkt Blijmare

SintAndries
05 09u Co café "Let's Co & Co", Beenhouwersstraat 119, Brugge
05 Winkeldag Centrum Brugge
05 13u30-18u30 Uitwijken meitoer Grasplein Doornweg, Zwankendamme
10/05-02/06   Meifoor

't Zand + Koning Albertpark

10 19u30-23u Spellenclub : Hof van Watervliet Cm, Koning Astridlaan 2, Sint Andries
10 20u De Belgiek : Eli Goffa Trio

Fazantenlaan (thv ingang Koude Keuken) Sint Andries

10 20u Scrabble Club "Die Score" Brugge Huize Wellecome, Koude Keukenstraat 8, Sint-Andries
11 11u Koninklijke Muziekmaatschappij Poldergalm Dudzele Burg
11 14u30 Koninklijke Harmonie Vermaak na Arbeid Koolkerke Burg
11 13u30-18u30 Uitwijken meitoer Rustenburgpark, Sint Pieters
11 16u30 Koninklijke Fanfare Sint-Cecilia Steenbrugge Burg
11 20u Urbanus (comdedyshows.be) Stadsschouwburg, Vlamingstraat 29
11 21-01u Salsa Fever Party Time Azúcar Danscentrum - Ter Looigemweg 29, Sint-Jozef
12 09-12u Hobby-ruilbeurs centrum 'De Koepel', Gerard Davidstraat 10, 8000 Brugge 
12 13u30-18u30 Uitwijken meitoer Grasplein Geralaan, Sint Kruis
12 18u Club - Genk Jan Breydelstadion
14 20u30 Cercle - Royal Excel Mouscron Jan Breydelstadion
17 20-24u Multi-user Computer Club Brugge Middenschool Brugge Centrum,  Hugo Losschaertstraat 5A, Brugge
18 13u30-18u30 Uitwijken meitoer Kerkplein Koningin Elisabethsquare, Assebroek
18 19u30 Koninklijke Scoutsharmonie Sint-Leo Burg
19 10-12u30 Maandelijks praat- en ruilcafé Zaal “Onze Ark”, Sint-Michielslaan 35, Sint-Michiels
19 13u30-18u30 Uitwijken meitoer Speelplan Parklaan Sint Michiels
19 16u SHW Brugge Burg
19 18u Club - Antwerp Jan Breydelstadion
24 19u30-23u Spellenclub : Hof van Watervliet Cm, Koning Astridlaan 2, Sint Andries
24 20u Scrabble Club "Die Score" Brugge Huize Wellecome, Koude Keukenstraat 8, Sint-Andries
25 13u30-18u30 Uitwijken meitoer Speelplan Knotwilgenlaan, Blijmare Sint Andries
25 20-01u Tango Salon  Azúcar Danscentrum - Ter Looigemweg 29, Sint-Jozef
25 21-02u Salsa Fever Party Time Aerobic en Fitnessland, Vooruitgangstraat 89, Assebroek 
26 13u30-18u30 Uitwijken meitoer Werfplein, Christus Koning
26 17u Latijnse mis Heilige Bloedkapel, Burg
31 19u30-23u Spellenclub : Hof van Watervliet Cm, Koning Astridlaan 2, Sint Andries
31 20-24u Multi-user Computer Club Brugge Middenschool Brugge Centrum,  Hugo Losschaertstraat 5A, Brugge

WANNEER WAT WAAR
10/05-02/06   Meifoor

't Zand + Koning Albertpark

01 19u Milonga del Camino  Schipperskapel, Komvest 38, Brugge 
01 20u Een Podium voor de Passie Orgelzaal Stedelijk Muziekconservatorium, Muntplein 6, Brugge  
02 09u Co café "Let's Co & Co", Beenhouwersstraat 119, Brugge
02 Winkeldag Centrum Brugge
02 11u

Noordzee Brassband Brugge

Koningin Astridpark
07 18-21u Open Huis bij Marleen Dotselaere : glascreaties & abstracte aquarellen  Glascreaties Marleen Dotselaere, Zandstraat 547, Sint-Andries 
07 20u De Belgiek : Lee Anderson Daverlostraat 132, parking sporthal Jan Fevijn in Assebroek
07 20u Scrabble Club "Die Score" Brugge Huize Wellecome, Koude Keukenstraat 8, Sint-Andries
08-09   Zwankendammekermis Zwankendamme
08 21-01u Salsa Fever Party Time Azúcar Danscentrum - Ter Looigemweg 29, Sint-Jozef
09 09-12u Hobby-ruilbeurs centrum 'De Koepel', Gerard Davidstraat 10, 8000 Brugge 
12 15u Koninklijke Muziekkapel van de Marine BE Burg
14 19u30-23u Spellenclub : Hof van Watervliet Cm, Koning Astridlaan 2, Sint Andries
14 20-24u Multi-user Computer Club Brugge Middenschool Brugge Centrum,  Hugo Losschaertstraat 5A, Brugge
16 10-12u30 Maandelijks praat- en ruilcafé Zaal “Onze Ark”, Sint-Michielslaan 35, Sint-Michiels
19 19u30 Bierdegustatie 'Brugse bierhistories ontrafeld' met Brugse hapjes Ottentic Hauwerstraat 15 8000 Brugge
21 20u De Belgiek : An-Sofie Noppe Kerkplein (langs de Ronsaardbekestraat) in Sint-Jozef
21 20u Scrabble Club "Die Score" Brugge Huize Wellecome, Koude Keukenstraat 8, Sint-Andries
22-23   Kleine kermis Koolkerke
22 20-01u Tango Salon  Azúcar Danscentrum - Ter Looigemweg 29, Sint-Jozef
22 21-02u Salsa Fever Party Time Aerobic en Fitnessland, Vooruitgangstraat 89, Assebroek 
23 17u Latijnse mis Heilige Bloedkapel, Burg
28 19u30-23u Spellenclub : Hof van Watervliet Cm, Koning Astridlaan 2, Sint Andries
28 20u De Belgiek : Slow Lee Parking basisschool Sint-Michiels, Ten Boomgaard in Sint-Michiels
28-30   Fiesta Europa

Vismijnstraat, Zeebrugge

28-30

  19de feestweekend Sint Jozef
28-30   Sint-Pieterskermis Sint-Pieters
28 20-24u Multi-user Computer Club Brugge Middenschool Brugge Centrum,  Hugo Losschaertstraat 5A, Brugge
29/06-08/09   Pre-Triënnale Brugge Plein Stadsschouwburg, Vlamingstraat 29
29-30   Malle Male Male

29

14-24u Feest in het pak Minnewaterpark
29   kwart triatlon Brugge
WANNEER WAT WAAR
29/06-08/09   Pre-Triënnale Brugge Plein Stadsschouwburg, Vlamingstraat 29
01 14u avondmarkt 't Zand, Brugge
03 20u Klinkende kroegen Diverse plaatsen 
04 Film op het strand  Zeebrugge
04 16u Avondmarkt Zeedijk, Zeebrugge
05-07   Cactusfestival Minnewaterpark
05 18-21u Open Huis bij Marleen Dotselaere : glascreaties & abstracte aquarellen  Glascreaties Marleen Dotselaere, Zandstraat 547, Sint-Andries 
05 18-22u Volksdans op de Vismarkt   Vismarkt
06-09   Grote kermis Lissewege
06 18-22u Cubaanse Salsa op de Vismarkt  Vismarkt
06 19u Milonga del Camino  Schipperskapel, Komvest 38, Brugge 
06 20u Een Podium voor de Passie Orgelzaal Stedelijk Muziekconservatorium, Muntplein 6, Brugge  
06 19u30 Fedecam Taptoe Burg
07   Zandfeesten 't Zand, Brugge
07 09u Co café "Let's Co & Co", Beenhouwersstraat 119, Brugge
07 18-22u Argentijnse tango op de Vismarkt   Vismarkt
07 Winkeldag Centrum Brugge
10-14   Kermis Zeebrugge-Bad
10 20u Klinkende kroegen Diverse plaatsen 
10 20u45 Vlaanderen feest met Fiesta Perez en Part Time Rebels Burg
11 Film op het strand  Zeebrugge
11 15u30-24u

15 jaar Burgrock

Burg
12-14   Cirque Plus Tuin Grootseminarie Brugge
12 18-22u Volksdans op de Vismarkt   Vismarkt
12 19u30 Koninklijke Muziekkapel van de Marine BE Burg
12 20-24u Multi-user Computer Club Brugge Middenschool Brugge Centrum,  Hugo Losschaertstraat 5A, Brugge
13 18-22u Cubaanse Salsa op de Vismarkt  Vismarkt
13 16u Koninklijke Muziekkapel van de Marine NL Burg
13 21-01u Salsa Fever Party Time Azúcar Danscentrum - Ter Looigemweg 29, Sint-Jozef
14 09-12u Hobby-ruilbeurs centrum 'De Koepel', Gerard Davidstraat 10, 8000 Brugge 
14 18-22u Argentijnse tango op de Vismarkt   Vismarkt
17 20u Klinkende kroegen Diverse plaatsen 
18 Film op het strand  Zeebrugge
19 18-22u Volksdans op de Vismarkt   Vismarkt
19-21   Tripeldagen Markt
20 18-22u Cubaanse Salsa op de Vismarkt  Vismarkt
21 18-22u Argentijnse tango op de Vismarkt   Vismarkt
23 20u30

Orgelrecital Lucas Benedicti (IT)

Sint-Salvatorskathedraal, Steenstraat
24 20u Klinkende kroegen Diverse plaatsen 
25 Film op het strand  Zeebrugge
26 18-22u Volksdans op de Vismarkt   Vismarkt
26 20-24u Multi-user Computer Club Brugge Middenschool Brugge Centrum,  Hugo Losschaertstraat 5A, Brugge
26 20u30 Orgelrecital Joachim Neugart (D) Sint-Salvatorskathedraal, Steenstraat
27/07-08/08   Moods Centrum Brugge
27-31  

Verloren Hoekkermis

Tussen de molens (Kruisvesten)
27 18-22u Cubaanse Salsa op de Vismarkt  Vismarkt
27 18u Cercle - standard de liège Jan Breydelstadion
27 20-01u Tango Salon  Azúcar Danscentrum - Ter Looigemweg 29, Sint-Jozef
27 21-02u Salsa Fever Party Time Aerobic en Fitnessland, Vooruitgangstraat 89, Assebroek 
28 17u Latijnse mis Heilige Bloedkapel, Burg
28 18-22u Argentijnse tango op de Vismarkt   Vismarkt
31 20u Klinkende kroegen Diverse plaatsen 
     

WANNEER WAT WAAR
29/06-08/09   Pre-Triënnale Brugge Plein Stadsschouwburg, Vlamingstraat 29
27/07-08/08   Moods Centrum Brugge
01 14u avondmarkt 't Zand, Brugge
01 20u Scrabble Club "Die Score" Brugge Huize Wellecome, Koude Keukenstraat 8, Sint-Andries
02 18-21u Open Huis bij Marleen Dotselaere : glascreaties & abstracte aquarellen  Glascreaties Marleen Dotselaere, Zandstraat 547, Sint-Andries 
02 20u30 Club - Sint Truidense VV Jan Breydelstadion
02-07   Grote kermis Dudzele
02 18-22u Volksdans op de Vismarkt   Vismarkt
02 Film op het strand  Zeebrugge
03 18-22u Cubaanse Salsa op de Vismarkt  Vismarkt
03 19u Milonga del Camino  Schipperskapel, Komvest 38, Brugge 
03 20u Een Podium voor de Passie Orgelzaal Stedelijk Muziekconservatorium, Muntplein 6, Brugge  
04   Zandfeesten 't Zand, Brugge
04 09u Co café "Let's Co & Co", Beenhouwersstraat 119, Brugge
04 18-22u Argentijnse tango op de Vismarkt   Vismarkt
04 Winkeldag Centrum Brugge
06 20u30 Recital Matthias Schlubeck, panfluit (D)& Ignace Michiels, orgel (B) Sint-Salvatorskathedraal, Steenstraat
07 20u Klinkende kroegen Diverse plaatsen 
08 Film op het strand  Zeebrugge
09 18-22u Volksdans op de Vismarkt   Vismarkt
09 19u30-23u Spellenclub : Hof van Watervliet Cm, Koning Astridlaan 2, Sint Andries
09 20-24u Multi-user Computer Club Brugge Middenschool Brugge Centrum,  Hugo Losschaertstraat 5A, Brugge
09 20u30 Recital Alexander Ponet, slagwerk (B) & Luc Ponet, orgel (B) Sint-Salvatorskathedraal, Steenstraat
10 18-02u Benenwerk Centrum Brugge
10 18-22u Cubaanse Salsa op de Vismarkt  Vismarkt
10 20u Cercle - kv kortrijk Jan Breydelstadion
10 21-01u Salsa Fever Party Time Azúcar Danscentrum - Ter Looigemweg 29, Sint-Jozef
11 09-12u Hobby-ruilbeurs centrum 'De Koepel', Gerard Davidstraat 10, 8000 Brugge 
11 18-22u Argentijnse tango op de Vismarkt   Vismarkt
14 20u Klinkende kroegen Diverse plaatsen 
15 Film op het strand  Zeebrugge
15 15-18u Koetsenparade Kiasteel Tillegem + centrum Brugge
16 18-22u Volksdans op de Vismarkt   Vismarkt
16-17   Lichtfeest Centrum Lissewege
16 20u Scrabble Club "Die Score" Brugge Huize Wellecome, Koude Keukenstraat 8, Sint-Andries
16 20u30 Orgelrecital Dariusz Bakowski-Kois (PL) Sint-Salvatorskathedraal, Steenstraat
16 20u30 Club - KAS Eupen Jan Breydelstadion
17 18-22u Cubaanse Salsa op de Vismarkt  Vismarkt
18 18-22u Argentijnse tango op de Vismarkt   Vismarkt
20 20u30 Orgelrecital Willem Harold Boog (NL) Sint-Salvatorskathedraal, Steenstraat
21 20u Klinkende kroegen Diverse plaatsen 
22 Film op het strand  Zeebrugge
22 16u Avondmarkt

Zeedijk, Zeebrugge

23 18-22u Volksdans op de Vismarkt   Vismarkt
23 19u30-23u Spellenclub : Hof van Watervliet Cm, Koning Astridlaan 2, Sint Andries
23 20-24u Multi-user Computer Club Brugge Middenschool Brugge Centrum,  Hugo Losschaertstraat 5A, Brugge
24-28   Dorpskermis Zeebrugge
24-25   HAFA Markt
24 18-22u Cubaanse Salsa op de Vismarkt  Vismarkt
24 20u Cercle - waasland beveren Jan Breydelstadion
24 20-01u Tango Salon  Azúcar Danscentrum - Ter Looigemweg 29, Sint-Jozef
24 21-02u Salsa Fever Party Time Aerobic en Fitnessland, Vooruitgangstraat 89, Assebroek 
25   Rommermarkt Ver Assebroek Kerklaan, Ver Assebroek
25 10-17u Stoffencircus 't Zand, Brugge
25 17u Latijnse mis Heilige Bloedkapel, Burg
25 18-22u Argentijnse tango op de Vismarkt   Vismarkt
28 20u Klinkende kroegen Diverse plaatsen 
28 21u Club - LASK .Linz Jan Breydelstadion
29 Film op het strand  Zeebrugge
30/08-01/09   Uitzomeren P rof. Dr. J. Sebrechtspark, Oude Zak, Brugge

30

18-22u Volksdans op de Vismarkt Vismarkt
30 19u30-23u Spellenclub : Hof van Watervliet Cm, Koning Astridlaan 2, Sint Andries
30 20u Scrabble Club "Die Score" Brugge Huize Wellecome, Koude Keukenstraat 8, Sint-Andries
30/08-04/09 Grote kermis Assebroek
30 Film op het strand  Zeebrugge
31/08-01/09   Grote kermis Sint-Michiels
31 16u30 Koninklijke Muziekmaatschappij Poldergalm Dudzele Markt
31 19u30 Koninklijke Scoutsharmonie Sint-Leo Markt
WANNEER WAT WAAR
29/06-08/09   Pre-Triënnale Brugge Plein Stadsschouwburg, Vlamingstraat 29
30/08-04/09 Grote kermis Assebroek
31/08-01/09   Grote kermis Sint-Michiels

01

  Kaasmarkt 't Zand
01 09u Co café "Let's Co & Co", Beenhouwersstraat 119, Brugge
01 14u30 Club - KRC Genk Jan Breydelstadion
01 16u SHW Brugge Markt
01 18-22u Argentijnse tango op de Vismarkt   Vismarkt
01 Winkeldag Centrum Brugge
06 18-21u Open Huis bij Marleen Dotselaere : glascreaties & abstracte aquarellen  Glascreaties Marleen Dotselaere, Zandstraat 547, Sint-Andries 
06 20-24u Multi-user Computer Club Brugge Koninklijk Atheneum 1, Sint Clarastraat 46A, Brugge
07 14u Koninklijke Fanfare Sint-Cecilia Steenbrugge Markt
07 16u30 Koninklijke Speelschaar S.F.X. Markt
07 19u Milonga del Camino  Schipperskapel, Komvest 38, Brugge 
07 20u Een Podium voor de Passie Orgelzaal Stedelijk Muziekconservatorium, Muntplein 6, Brugge  
07 20u30 Recital Bart Coppé, trompet (B) & Ignace Michiels, orgel (B) Sint-Salvatorskathedraal, Steenstraat
08   Dag van de Brugse sportclubs 't Zand
08 09-12u Hobby-ruilbeurs centrum 'De Koepel', Gerard Davidstraat 10, 8000 Brugge 
08 11u Koninklijke Harmonie Vermaak na Arbeid Koolkerke Markt
08 14u

Showband dInk

Markt
08 16u SHW Brugge Markt
13 19u30-23u Spellenclub : Hof van Watervliet Cm, Koning Astridlaan 2, Sint Andries
13 20u Scrabble Club "Die Score" Brugge Huize Wellecome, Koude Keukenstraat 8, Sint-Andries
14-18   Grote kermis Sint-Kruis
14-15   Mosselfeesten Vismarkt Brugge
14 20u30 Katrien Mannaert, orgel,, Jade Derudder & Myrte Vandeweerd, dans Sint-Salvatorskathedraal, Steenstraat
14 20u30 Cercle - Club Jan Breydelstadion
14 21-01u Salsa Fever Party Time Azúcar Danscentrum - Ter Looigemweg 29, Sint-Jozef
15   Autoloze zondag Centrum Brugge
15 10-12u30 Maandelijks praat- en ruilcafé Zaal “Onze Ark”, Sint-Michielslaan 35, Sint-Michiels
20 20-24u Multi-user Computer Club Brugge Koninklijk Atheneum 1, Sint Clarastraat 46A, Brugge
22   Zandfeesten 't Zand, Brugge
22 11u Noordzee Brassband Brugge Koning Astridpark
22 17u Latijnse mis Heilige Bloedkapel, Burg
27 19u30-23u Spellenclub : Hof van Watervliet Cm, Koning Astridlaan 2, Sint Andries
27 20u Scrabble Club "Die Score" Brugge Huize Wellecome, Koude Keukenstraat 8, Sint-Andries
28-30   Kookeet Stationsplein Brugge
28   Viering 150j Stadsschouwburg Straten rond Stadsschouwburg
28 20-01u Tango Salon  Azúcar Danscentrum - Ter Looigemweg 29, Sint-Jozef
28 21-02u Salsa Fever Party Time Aerobic en Fitnessland, Vooruitgangstraat 89, Assebroek 
       
WANNEER WAT WAAR
04 18-21u Open Huis bij Marleen Dotselaere : glascreaties & abstracte aquarellen  Glascreaties Marleen Dotselaere, Zandstraat 547, Sint-Andries 
04 20-24u Multi-user Computer Club Brugge Koninklijk Atheneum 1, Sint Clarastraat 46A, Brugge
04 18-06u WAVE Expo - Surf Art Music JH Comma (Binnenweg 4)
05--06 15u Levensloop Sport Vlaanderen (BLOSO), Nijverheidsstraat 112,,Assebroek
05 10u30-11u30 Voorleesmoment : Tussen d'oortjes: Krokodil in de boom bibliotheek Sint-Michiels (Rijselstraat 98)
05 19u Milonga del Camino  Schipperskapel, Komvest 38, Brugge 
05 20u Een Podium voor de Passie Orgelzaal Stedelijk Muziekconservatorium, Muntplein 6, Brugge  
06 Winkeldag Centrum Brugge
06   Open bedrijvendag Groot Brugge
06 09-17u Roefeldag Diverse locaties i
06 09u Co café "Let's Co & Co", Beenhouwersstraat 119, Brugge
06 11-12u Gitaarconcert Trio Asturias toneelzaal kinderboerderij De Zeven Torentjes (Canadaring)
06 13-17u Rommelmarkt in SNT

SNT CVO (Arsenaalstraat 4)

06 14u30 Club - KAA Gent Jan Breydelstadion
06 10-12u Boekpresentatie: Paul Verhaeghe over ‘Intimiteit’

De Snuffel (Ezelstraat 42)

11 14-16u

De opgravingen in de Barrièrestraat

LDC Ten Boomgaarde (Ter Beke 7)
11 19u30-23u Spellenclub : Hof van Watervliet Cm, Koning Astridlaan 2, Sint Andries
11 20-23u Brugge Beslist // Reba Malin & Speech De Snuffel (Ezelstraat 42)
11 20-21u30 Helsinki Philharmonic Orchestra & Tero Saarinen Company Concertgebouw, 't Zand 34, Brugge
11 20u Scrabble Club "Die Score" Brugge Huize Wellecome, Koude Keukenstraat 8, Sint-Andries
12-13   Zwankendammekermis Zwankendamme
12 10-18u Workshop Acryl gieten (acrylic pouring) De Bannier Brugge (Katelijnestraat 67)
12 18-01u30 Music For The Oceans 2019 Het Entrepot, Binnenweg 4, Brugge

12

21-01u Salsa Fever Party Time Azúcar Danscentrum - Ter Looigemweg 29, Sint-Jozef
13 08u15-12u45 Watervogeltelling in de achterhaven van Zeebrugge randparking Havenstraat L. Coiseaukaai
13 09-12u Hobby-ruilbeurs centrum 'De Koepel', Gerard Davidstraat 10, 8000 Brugge 
13 09-12u Tweedehandsbeurs St-Leo ,Hemelsdaele (Potterierei 12)
13 10-18u

DIY Brugge - Brugse beurs voor hobby & vrije tijd

Site Oud Sint Jan (Zonnekemeers)
13 14-17u Kunstambachten van vroeger Kinderboerderij De Zeven Torentjes
14 20u30-23u Dollarqueen plays The Doors Comptoir Des Arts (Brugge)
15 19u20-21u Vladimir Poetin, de geknipte leider voor Rusland Europacollege, Verversdijk 16
15 20-21u30

De herontdekking van de klassieken in de actuele kunst

Ontmoetingscentrum Hof van Watervliet (Oude Burg 27)
16   6-urenloop 't Zand
16 13u30-16u30

Marineren, persen en fermenteren

Vormingplus regio Brugge vzw (Sint-Pieterskerklaan 5 )
16 20-22u Mezzo forte. MF-zanggroep. De Snuffel (Ezelstraat 42)
16 20u30-22u45 Giovanni Guidi Quintet De Werf, Werfstraat 108, Brugge
17 19-20u30 Lezing ‘Hoe het brein bewustzijn creëert’ door dr. Ludo Vanopdenbosch De Brug, Centrum voor het Vrije Denken, Hauwerstraat 3A,rugge
17 20-23u Opera 'Nabucco' Concertgebouw, 't Zand 34, Brugge
17 20-22u Over luisteren, getuigen en toegang tot onze rechten

O.C Rustenhove, Wantestraat 15

18 14u-16u15 De Eerste Wereldoorlog in Brugge - wandeling Kruispoort (Kazernevest 2 )
18 20-24u Multi-user Computer Club Brugge Koninklijk Atheneum 1, Sint Clarastraat 46A, Brugge
18 20-23u Snuffel Comedy Night // Jarno Boone De Snuffel (Ezelstraat 42)
18 20-22u Reisvoorstelling Cynthia Bill - 8 jaar de wereld rond Wegwijzer, Beenhouwersstraat 9, Brugge
18 20u30-23u Kobe Gregoir invites (Sitting Horns, Bruteleiir Collectiif, Claudio Jr De Rosa Quartet) De Werf, Werfstraat 108, Brugge
19   Dag van de jeugdbeweging Diverse locaties
20   Marathon Centrum Brugge
20 08-13u Yoga Brunch by Michele

ARTificial (Langestraat 53)

20 10-12u30 Maandelijks praat- en ruilcafé Zaal “Onze Ark”, Sint-Michielslaan 35, Sint-Michiels
20 10-12u Yoga voor ogen, nek en schouders Studio Matahari (Pathoekeweg 34 B)
20 10-12u Kerkhofwandeling Brugge Brugs kerkhof (Assebroek (Brugge))
20 14u30-16u Herfst & afscheid in het Lappersfortbos... Lappersfortbos, Vaartdijkstraat 30, Brugge
20 14u40-18u Symphonie fantastique. In de huid van Hector... Concertgebouw, 't Zand 34, Brugge
20 17-18u30 KIDconcert / Hector - Antwerp Symphony Orchestra Concertgebouw, 't Zand 34, Brugge
20 17-19u Anne Claeys over etnisch profileren De Brug, Hauwerstraat 3C
20 20u Cercle - Charleroi Jan Breydelstadion
21 14-16u De Leesgroep: De rustelozen van Olga Tokarczuk Hoofdbibliotheek Biekorf (Kuipersstraat 3)
21 20-23u Het Zwanenmeer, herneming wegens succes! Concertgebouw, 't Zand 34, Brugge
22 19-22u30 Gezellige babbel met een knabbel en een drankje Het Meersenhuis (Oostmeers 3)
22 21u Club - Paris Saint-Germain Jan Breydelstadion
23 19u30-22u Commons: burgers nemen grond in handen Vormingplus regio Brugge vzw (Sint-Pieterskerklaan 5 )
24   Reanimatie

ldc 't Reitje, Annuntiatenstraat 34, Brugge

24 15-17u Vlaamse invloeden op de Franse schilderkunst... Vriendenzaal Groeningemuseum (Dijver 12)
24 19-22u Levensreddend handelen (EHBO) bij baby's Het Meersenhuis (Oostmeers 3)
24 19u30-22u Groot worden doen ze vanzelf, luisteren niet... De Brug, Hauwerstraat 3C
25 19u30-23u Spellenclub : Hof van Watervliet Cm, Koning Astridlaan 2, Sint Andries
25 20-23u Dave Douglas & Uri Caine De Werf, Werfstraat 108, Brugge
25 20u Scrabble Club "Die Score" Brugge Huize Wellecome, Koude Keukenstraat 8, Sint-Andries
26/10-05/01   Winterfoor Simon Stevinplein Simon Stevinplein
26/10-15/12   Winterfoor Jan van Eyckplein Jan van Eyckplein
26/10-04/11   Winterfoor 't Zand 't Zand
26   Iedereen Klassiek Concertgebouw en Brugse binnenstad
26 19u30 Verkiezing Prins Carnaval Groot Bruggge 2019-2020 Zaal Albatros, Zeebrugge
26 20-01u Tango Salon  Azúcar Danscentrum - Ter Looigemweg 29, Sint-Jozef
26 21-02u Salsa Fever Party Time Aerobic en Fitnessland, Vooruitgangstraat 89, Assebroek 
27 14u30 Club - Standard Luik Jan Breydelstadion
27 17u Latijnse mis Heilige Bloedkapel, Burg
29 20u30 Cercle - Moeskroen Jan Breydelstadion
31 20u15 Jacques Vermeire (comdedyshows.be) Stadsschouwburg, Vlamingstraat 29

 

+

WANNEER WAT WAAR
26/10-05/01   Winterfoor Simon Stevinplein Simon Stevinplein
26/10-15/12   Winterfoor Jan van Eyckplein Jan van Eyckplein
26/10-04/11   Winterfoor 't Zand 't Zand
 01 18-21u Open Huis bij Marleen Dotselaere : glascreaties & abstracte aquarellen  Glascreaties Marleen Dotselaere, Zandstraat 547, Sint-Andries 
01 20-24u Multi-user Computer Club Brugge Koninklijk Atheneum 1, Sint Clarastraat 46A, Brugge
02-03   Krikrak Brugse binnenstad
02 19u Milonga del Camino  Schipperskapel, Komvest 38, Brugge 
02 20u Een Podium voor de Passie Orgelzaal Stedelijk Muziekconservatorium, Muntplein 6, Brugge  
02 20u30 Club - KV Kortrijk Jan Breydelstadion
03 09u k'luister - familie - verhalen met Ontbijt Foyyer Stadsschouwburg, Vlamingstraat 29
03 09u Co café "Let's Co & Co", Beenhouwersstraat 119, Brugge
03 Winkeldag Centrum Brugge
03 15u Zonzo Compagnie & HOP FROG Fanfare Stadsschouwburg, Vlamingstraat 29
06 20u True Copy Maz, Magdalenastraat 27, Sint-Andries
08 19u30-23u Spellenclub : Hof van Watervliet Cm, Koning Astridlaan 2, Sint Andries
08 20u Scrabble Club "Die Score" Brugge Huize Wellecome, Koude Keukenstraat 8, Sint-Andries
09 14u30 Aanstelling Prins Carnaval Groot Bruggge: Bolle I Gotische Zaal, Stadhuis, Burg
09 21-01u Salsa Fever Party Time

Azút-Jozefcar Danscentrum - Ter Looigemweg 29, Sint Jozef

09 20u Cercle - Sint Truiden Jan Breydelstadion
10   Urban Trail

Clentrum Brugge

10 09-12u Hobby-ruilbeurs centrum 'De Koepel', Gerard Davidstraat 10, 8000 Brugge 
15 20-24u Multi-user Computer Club Brugge Koninklijk Atheneum 1, Sint Clarastraat 46A, Brugge
17 10-12u30 Maandelijks praat- en ruilcafé Zaal “Onze Ark”, Sint-Michielslaan 35, Sint-Michiels
20 20-22u Caféconcert Freddie Webber- De Snuffel (Ezelstraat 42)
22/11/19-05/01/20 10u30-22u Kerstmarkt Markt + Simon Stevinplein
22/11/19-05/01/20 11-22u Winterbar Minnewaterpark
22/11/19-05/01/20 11-21u Kunstschaatspiste Minnewater
22/11/19-05/01/20 15u30-24u Lichtparcours Centrum Brugge
22 19u30-23u Spellenclub : Hof van Watervliet Cm, Koning Astridlaan 2, Sint Andries
22 20u Scrabble Club "Die Score" Brugge Huize Wellecome, Koude Keukenstraat 8, Sint-Andries
22 20u30 Club - KV Oostende Jan Breydelstadion
23-24 10u30-20u Schenkende Beurze

Steinerschool Brugge (Assebroek)

23 20-01u Tango Salon  Azúcar Danscentrum - Ter Looigemweg 29, Sint-Jozef
23 21-02u Salsa Fever Party Time Aerobic en Fitnessland, Vooruitgangstraat 89, Assebroek 
24 11-12u Aperitiefconcert Music4Children De Warmste Week Joseph Ryelandtzaal (Achiel Van Ackerplein 3)
24 13u Blijde intrede Sinterklaas Potterierei, Burg, Concertgebouw, 't Zand 34, Brugge
24 17u Latijnse mis Heilige Bloedkapel, Burg
24 17u30-18u50 Magnum Silentium, religieuze liederen om stil... Karmelietenkerk (Ezelstraat 28)
25 14-16u De Leesgroep: Huis in brand van Kamila Shamsie Hoofdbibliotheek Biekorf (Kuipersstraat 3)
29 19u30-23u Spellenclub : Hof van Watervliet Cm, Koning Astridlaan 2, Sint Andries
29 20-24u Multi-user Computer Club Brugge Koninklijk Atheneum 1, Sint Clarastraat 46A, Brugge
30/11-01/12 10-18u 24ste Kerstmarkt Windroos Grootseminarie, Potterierei
30 09u30-16u30 Kinderuniversiteit KU Leuven Campus Brugge (Spoorwegstraat 12)
30 14u30-15u30 De Tamboerijnen: 'Zou de Sint?' - familievoorstelling 3+ Biekorf Theaterzaal (Sint Jacobstraat nr. 8)
30 18u Club - Royal Excel Mouscron Jan Breydelstadion

Wens je meer informatie te hebben klik je op de rode tekst !

Laatst gewijzigd op 21 December, 2019