Bezoeker

WANNEER WAT WAAR
09/03-20/04 13-17u 35 jaar Marec gevierd met 36 cartoons... Brugotta Hal, De Biekorf, Sint-Jakobsstraat 8, Brugge
31/03-15/04  

Paaskermis

Markt, Brugge
30/03-01/04

18-23u59

URB - Urban Art Expo Het Entrepot, Binnenweg 4, Brugge
01 Winkeldag Centrum Brugge
01 09u Co café "Let's Co & Co", Beenhouwersstraat 119, Brugge
02 18u Club -Genk Jan Breydelstadion
06 18-21u Open Huis bij Marleen Dotselaere : glascreaties & abstracte aquarellen  Glascreaties Marleen Dotselaere, Zandstraat 547, Sint-Andries 
06 20-24u Multi-user Computer Club Brugge CM, Moerkerkse Steenweg 118; St.-kruis
07 19u Milonga del Camino  Schipperskapel, Komvest 38, Brugge 
07 20u Een Podium voor de Passie Orgelzaal Stedelijk Muziekconservatorium, Muntplein 6, Brugge  
08 09-12u Hobby-ruilbeurs centrum 'De Koepel', Gerard Davidstraat 10, 8000 Brugge 
09-12   Het Huis van de Maffe Muziekjes Concertgebouw, 't Zand 34, Brugge
13/04-13/05   Meifoor Simon Stevin Plein, Brugge
13 19u30-23u Spellenclub : Hof van Watervliet Cm, Koning Astridlaan 2, Sint Andries
13 20u Scrabble Club "Die Score" Brugge Huize Wellecome, Koude Keukenstraat 8, Sint-Andries
13 21u KOLLEKTIV UNITES Fuif

Het Entrepot, Binnenweg 4, Brugge

14

20u

Brugotta Tribute to Madonna Stadsschouwburg, Vlamingstraat 29
14 21u WICKED Factor Club, Kraanplein 6
14 21-01u Salsa Fever Party Time Azúcar Danscentrum - Ter Looigemweg 29, Sint-Jozef
15 10-12u30 Maandelijks praat- en ruilcafé Zaal “Onze Ark”, Sint-Michielslaan 35, Sint-Michiels
15 14u30-20u Salsa Matinee

TC Brughia, Boogschutterslaan 37 Sint Kruis

15 17-22u Milonga de la Media Luna Brouwerij "De Halve Maan", Walplein26
19 17u Uitreiking van 't Gulden Hamerken Brouwerij "De Halve Maan", Walplein26
19 20u30 Club - Charleroi Jan Breydelstadion
20/04-13/05   Meifoor

't Zand, Beursplein, Simon Stevin Plein

21-31   1914-18 : The Battle for the North Sea Provinciaal Hof, Markt 3, Brugge
20 20-24u Multi-user Computer Club Brugge CM, Moerkerkse Steenweg 118; St.-kruis
21 20-22u Bas Birker : "Je Moeder!"

Theaterzaal De Biekorf, Sint-Jakobsstraat 8, Brugge

21 20u 'n Doodgewoon Avondje door Toneelgroep 't Open Deurtje Zaal "De Violier", Violierstraat 7, Brugge
22 15u 'n Doodgewoon Avondje door Toneelgroep 't Open Deurtje Zaal "De Violier", Violierstraat 7, Brugge
22 16u MUSICA GLORIA - Van Bach tot Mozart Sint-Annakerk, Brugge

22

18u Club - Standard Jan Breydelstadion
26-28 20u 'n Doodgewoon Avondje door Toneelgroep 't Open Deurtje Zaal "De Violier", Violierstraat 7, Brugge
27-28 20-24u

WAcKo : gratis muziekfestival vóór en dóór Bruggelingen

Burg onder de bomen
27-28 20u Opera 21 Concertgebouw, 't Zand 34, Brugge

27-28

20u TRANSPARANT
Voorstelling door de Jongerenwerking van Kunst Adelt Steenbrugge
Toneelzaal Kinderboerderij "De Zeven Torentjes", Canadaring 41, Assebroek
27 19u30-23u Spellenclub : Hof van Watervliet Cm, Koning Astridlaan 2, Sint Andries
27 20u Scrabble Club "Die Score" Brugge Huize Wellecome, Koude Keukenstraat 8, Sint-Andries
28 20-01u Tango Salon  Azúcar Danscentrum - Ter Looigemweg 29, Sint-Jozef
28 14u30 Feestelijke uitreiking van de Van Ackerprijs 2018 Howest (turnzaal), Sint-Jorisstraat 71, Brugge
28 21u Golden Years Party Het Entrepot, Binnenweg 4, Brugge
28 21-02u Salsa Fever Party Time Aerobic en Fitnessland, Vooruitgangstraat 89, Assebroek 
29 15u TRANSPARANT
Voorstelling door de Jongerenwerking van Kunst Adelt Steenbrugge
Toneelzaal Kinderboerderij "De Zeven Torentjes", Canadaring 41, Assebroek
29 17u Latijnse mis Heilige Bloedkapel, Burg
30 20u TRANSPARANT
Voorstelling door de Jongerenwerking van Kunst Adelt Steenbrugge
Toneelzaal Kinderboerderij "De Zeven Torentjes", Canadaring 41, Assebroek
       
Wens je meer informatie te hebben klik je op de rode tekst !

Laatst gewijzigd op 1 April, 2018