Bezoeker

WANNEER WAT WAAR
21/10-05//11   Halloween in Historium Brugge Historium, Markt 1, Brugge
30/10-03/11   KWIBUS : zet je tanden erin! Diverse locaties
28/10-07/01   winterfoor Simon Stevinplein Simon Stevinplein
28/10-17/12   winterfoor Jan van Eyckplein Jan van Eyckplein
28/10-05/11   winterfoor Markt Markt
02-05   Kunstkrakers in de stad Centrum Brugge
03-04 20u Toneel : Operatie Pandora door Lamme goedzak O.C. Rustenhove, Wantestraat 151, Assebroek
03 14-17u15 het oeuvre van Jan Fabre onder de loep Concertgebouw (kamermuziekzaal), 't Zand 34, Brugge
03 18-21u Open Huis bij Marleen Dotselaere : glascreaties & abstracte aquarellen  Glascreaties Marleen Dotselaere, Zandstraat 547, Sint-Andries 
03 19u30 Bart Peeters : "Brood voor Morgenvroeg"
Concertgebouw, 't Zand 34, Brugge
03 20-24u Multi-user Computer Club Brugge CM, Moerkerkse Steenweg 118; St.-kruis
03 20u Late Halloween Night Jeugdhuis Thope, Sint-Arnolduslaan 23, Sint-Michiels
03 20u30 Breaking Waves : Moses Sumney (US) - Tawiah (UK) Cactus Club, Maz, Magdalenastraat 27, Sint-Andries
04-05 10-17u Open deur bij ModelSpoor Vrienden Brugge "De Koepel" Gerard Davidstraat 10,Kristus Koning
04 14u Pimpanel / Viola Vandomme : oude voorwerpen nieuw leven inblazen Stadsschouwburg, Vlamingstraat 29
04 14u30 Aanstelling Prins Arno (Carnaval) Stadhuis, Brugge
04 19u30 Salagon Quartett : Schubert & Dvorak Concertgebouw (kamermuziekzaal), 't Zand 34, Brugge
04 20u Een Podium voor de Passie : 'Doux' Harmen Vanhoorne (cornet) & Stan Nieuwenhuis (synthesizer) Orgelzaal Stedelijk Muziekconservatorium, Muntplein 6, Brugge  
04 20u30 Sarathy Kowlar (UK) - Matthias De Craene III (B) Cactus Club, MaZ, Magdalenastraat 27, Sint-Andries
05 09u Co café "Let's Co & Co", Beenhouwersstraat 119, Brugge
05 Winkeldag Centrum Brugge
05 11u,13u30,15u Lejo : "Hands up" Stadsschouwburg (foyer), Vlamingstraat 29
05 14u El Patio Theatro : "A mano" Stadsschouwburg, Vlamingstraat 29
05 15-16u "Sjarrel, de wientapper" Theatermonoloog door Jaak Vissenaken Site Oud Sint-Jan, Mariastraat 38, Brugge
05 16u Cercle - Westerlo Jan Breydelstadion
05 20u Soulsister Concertgebouw, 't Zand 34, Brugge
05 20u30 Spinvis (NL) Cactus Club, MaZ, Magdalenastraat 27, Sint-Andries
06 20u Eindeloos Mongolië, tussen niemandsland en nergens huizen Wijlkcentrum Xaverianen, Xaverianenstraat 1, Sint-Michiels
08-26 19u30 FRONT - Tentoonstelling - Curated by Soundcast Concertgebouw, 't Zand 34, Brugge
08 20u Past & Present - Debat over WO I Concertgebouw, 't Zand 34, Brugge
09 20u Kopergietery : "Meisjes van krijt" Maz, Magdalenastraat 27, Sint-Andries
10/11-03/12   Expo 300 JAAR ACADEMIE BRUGGE Stadshallen Markt
10 19u30-23u Spellenclub : Hof van Watervliet Cm, Koning Astridlaan 2, Sint Andries
10 19u30 Bochume Symphoniker : Britten - "War Requiem" Concertgebouw (kamermuziekzaal), 't Zand 34, Brugge
10 20u

Ladies Night

Jeugdhuis Thope, Sint-Arnolduslaan 23, Sint-Michiels
10 20u Tom Lanoye Solo : "Ten Oorlog" Stadsschouwburg, Vlamingstraat 29
10 20u Scrabble Club "Die Score" Brugge Huize Wellecome, Koude Keukenstraat 8, Sint-Andries
11 19u BRUZU17 La Brugeoise, Vaartdijk 5, Sint Michiels
11 20u ELVIS 40 - Steve Ryckier Stadsschouwburg, Vlamingstraat 29
11 20u Toneel : Operatie Pandora door Lamme goedzak O.C. Rustenhove, Wantestraat 151, Assebroek
11 21-01u Salsa Fever Party Time Azúcar Danscentrum - Ter Looigemweg 29, Sint-Jozef
12-19   Percussiefestival BEAT IT! Concertgebouw, 't Zand 34, Brugge
12 09-12u Hobby-ruilbeurs centrum 'De Koepel', Gerard Davidstraat 10, 8000 Brugge 
12 11u & 13u30 BUMBA : Het magische wonderboek Concertgebouw, 't Zand 34, Brugge
12 14u30 Toneel : Operatie Pandora door Lamme goedzak O.C. Rustenhove, Wantestraat 151, Assebroek
12 14u30 Cercle - Beerschot Wilrijk Jan Breydelstadion
12 20u Les Amazones d'Afrique : "République Amazone" Stadsschouwburg, Vlamingstraat 29
15 20u BRONKS - SHOW Zaal "Daverlo", Dries, Assebroek
16-26   Tentoonstelling : "Amor Mortis" : Hoogdagen met Mistral-Melike Magdalenakerk, Stalijzerstraat (Astridpark), Brugge
16 20u Medium & Losari Maskerdans / Rianto & Nani Topeng Losari Cirebon

Stadsschouwburg, Vlamingstraat 29

17-18 20u "Boter bij de vis” Toneelvoorstelling door “Werkgroep 66” CC De Dijk, Blankenbergse Steenweg 221, St-Pieters
17 20-24u Multi-user Computer Club Brugge CM, Moerkerkse Steenweg 118; St.-kruis
17 20u "Daverend/Unplugged" : The Spectors + The Yellow Machine Zaal "Daverlo", Dries, Assebroek
17 20u Baravond Jeugdhuis Thope, Sint-Arnolduslaan 23, Sint-Michiels
18-26   Brugse Zwembaddagen Zwembad Jan Guilini, Keizer Karelstraat 41, Brugge
18-19   De Vitrine :stijl- en sfeervol pop-up shopping event La Brugeoise, Vaartdijk 5, Sint- Michiels
18 19u30 Quiz Chiro Steenbrugge Lokaal Chiro Steenbrugge, Sint-Trudostraat, Assebroek
19 10-12u30 Maandelijks praat- en ruilcafé Zaal “Onze Ark”, Sint-Michielslaan 35, Sint-Michiels
19 14 & 16u Achter de schermen van de Stadsschouwburg : kunstendag voor kinderen Stadsschouwburg, Vlamingstraat 29
19 16u30 Mohammad Reza Mortazavi / Virtuoze Iraanse percussiemuziek

Concertgebouw (kamermuziekzaal), 't Zand 34, Brugge

19 18u Club - Waasland Beveren Jan Breydelstadion
21 20u De Roovers : "Arabische Nacht" Stadsschouwburg (voyer), Vlamingstraat 29
22 20u BERLIN - Zvizdal Maz, Magdalenastraat 27, Sint-Andries
23 20u Albert Hammond : Songbook World Tour Stadsschouwburg, Vlamingstraat 29
24/11-02/01   Kerstmarkten Markt +Simon Stevinplein
24-28   Winter Moments with Flowers Site Oud Sint-Jan, Brugge
24-25 20u "Boter bij de vis” Toneelvoorstelling door “Werkgroep 66” CC De Dijk, Blankenbergse Steenweg 221, St-Pieters

24

19u30-23u Spellenclub : Hof van Watervliet Cm, Koning Astridlaan 2, Sint Andries
24 20u Scrabble Club "Die Score" Brugge Huize Wellecome, Koude Keukenstraat 8, Sint-Andries
24 20u The Spirit of Irish Christmas Tour Concertgebouw, 't Zand 34, Brugge
24 20u KARIM BAGGILI : Apollo You Sixteen Stadsschouwburg, Vlamingstraat 29
24 20u Hypnose show met Patrick Pickart Jeugdhuis Thope, Sint-Arnolduslaan 23, Sint-Michiels
25/11-07/01 10-19u Ijssculpturenfestival Stationplein, Brugge
25-26 10-18u Kerstmarkt Windroos Het GrootSeminarie, Potterierei 72, Brugge
25 20-01u Tango Salon  Azúcar Danscentrum - Ter Looigemweg 29, Sint-Jozef
25 15-16u "80 = prachtig" Theatermonoloog door Jaak Vissenaken Site Oud Sint-Jan, Mariastraat 38, Brugge
25 20u Hallé Orchestra & Sir Mark Elder - Sabine Meyer speelt Mozart Concertgebouw, 't Zand 34, Brugge
26 13u30 Brugge ontvangt de, Goede Sint en (?zwarte?) pieten Potterierei, Burg, Concertgebouw
26 15u

Günther Neefs : "Special Request

Stadsschouwburg (foyer), Vlamingstraat 29
26 15u "Boter bij de vis” Toneelvoorstelling door “Werkgroep 66” CC De Dijk, Blankenbergse Steenweg 221, St-Pieters
26 17u Latijnse mis Heilige Bloedkapel, Burg
26 20u Club - Zulte Waregem Jan Breydelstadion
26 20u "La Jungle" - Caféconcert De Kelk, Langestraat 69, Brugge
29 20u The Sixteen - Et exultavit spiritum meum Concertgebouw, 't Zand 34, Brugge
29 20u

De Frivole Famboos & Brussels Jazz Orchestra: "Dubbel geboekt"

Stadsschouwburg, Vlamingstraat 29
30 20u De Drie Wijzen Stadsschouwburg, Vlamingstraat 29